Adres : 6004 Ada 5745/4 Sok. No:13 MTK Sitesi Çamdibi / İZMİR
Telefon : 0(232) 465 07 04
E-Posta : info@deltaklima.com
Üyelik Tarihi : 20 Kasım 2014

DELTA KLİMA TEKNOLOJİLERİ

İklimlendirme Teknolojileri üzerine kurumsal müşterilere hitap eden bir yapı ile kurulan Delta Klima Teknolojileri, 1994 yılından beri İzmir merkezli olarak tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Bornova, Balçova ve Çeşme’deki ofislerimiz ve 30 kişilik profesyonel ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik pratik ve uygun maliyetli çözümler üretmekteyiz.

Faaliyet alanımız; lüks konutlar, orta ve büyük boy işletmelerin iklimlendirme ve havalandırma sistem gereksinimlerini karşılamak ve hizmet vermektir. Bu anlamda ihtiyaç duyulan Split, Multi, VRV Merkezi Sistem, HRV Isı Geri Kazanımlı cihazları, size uygun tasarlayıp projelendirmek, uygulamak ve sonrasında vereceğimiz teknik destek ile daimi memnuniyetinizi sağlamak önceliğimizdir. Projelerimizi çalışırken her türlü konut ve kurumun en güçlü değerinin, içinde yaşayan ve çalışan insanlar olduğunu biliyor, onların keyifli ve verimli olabilecekleri ideal ortam havasını yaratarak, sizin refahınızı tecrübemizle birleştiriyoruz.

Balçova Klima Servisi, Bornova Klima Servisi, Çeşme Klima Servisi kategorisinde bulunan DELTA KLİMA TEKNOLOJİLERİ sitemize 20 Kasım 2014 tarihinde eklenmiş ve 79 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz